fbpx

Jak skorzystać z naszych usług

By 17 kwietnia 201917 maja, 2021poradnik
kremacja zwierząt psa kota

Bezpośrednio w ośrodku Esthima w Rudzie Śląskiej

Pomożemy Państwu we wszystkich kwestiach oraz przygotujemy się odpowiednio na Państwa przyjazd, ponieważ chcemy, aby przyjęcie Państwa w ośrodku odbyło się w jak najlepszych warunkach, zgodnie z Państwa oczekiwaniami.

Jeżeli nie macie Państwo możliwości przewiezienia pupila do naszego ośrodka we własnym zakresie, możemy zaproponować Państwu naszą usługę transportu. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny z ośrodkiem.

W Agencji Esthima, czyli punkcie obsługi Klienta w Warszawie

Agencja Esthima to nowe miejsce na mapie Warszawy, które umożliwia mieszkańcom stolicy i jej okolic skorzystanie z naszych usług w ośrodku kremacyjnym w Rudzie Śląskiej.

Pomożemy Państwu we wszystkich kwestiach oraz przygotujemy się odpowiednio na Państwa przyjazd, ponieważ chcemy, aby przyjęcie Państwa w naszej Agencji odbyło się w jak najlepszych warunkach, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Gwarantujemy pełen profesjonalizm oraz godne traktowanie powierzonych naszej opiece zwierząt.

Jeżeli nie macie Państwo możliwości przewiezienia pupila do Agencji Esthima we własnym zakresie, możemy zaproponować Państwu naszą usługę transportu. W celu omówienia szczegółów prosimy o kontakt telefoniczny.

Za pośrednictwem placówki weterynaryjnej

Sprawdź mapę współpracujących placówek. Współpracujemy z wieloma gabinetami, lecznicami i klinikami weterynaryjnymi – możecie Państwo poprosić o pomoc lekarza, który opiekował się Państwa zwierzęciem. Współpracujący z nami lekarz zajmie się wszystkimi formalnościami, a także zajmie się Państwa pupilem do czasu naszego przyjazdu.