kremacja

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

 • “Zaplecione wspomnienia” – bransoletka

  80,00 

  “Zaplecione wspomnienia” – bransoletka

  “Zaplecione wspomnienia” to ręcznie robiona bransoletka, która pozostanie z Tobą jako pamiątka po ukochanym pupilu.

  Na kartoniku dołączonym do bransoletki możesz napisać dla swojego zwierzęcia kilka ciepłych słów, jakieś wspomnienie. Będzie mu ono towarzyszyło w drodze na drugą stronę tęczy.

  W bransoletkę myślami zapleć te wspomnienia. Niech Was łączy niewidzialną nicią i przywołuje wspaniałe obrazy wspólnie spędzonych chwil.

  Specjalnie dla Esthima bransoletkę zaprojektowała i wykonała Oloco.

  Bransoletka wykonana jest z jubilerskiego sznureczka oraz japońskich szklanych, różnokolorowych koralików. Rozmiar uniwersalny, regulowana.

  80,00 
 • Aster złota (3×10 cm)

  395,00 

  Aster złota (3×10 cm)

  Luksusowy relikwiarz w kształcie gwiazdy wykonany z ręcznie odlewanego metalu. Relikwiarz, w złocistym kolorze, pokryty jest warstwą lakiery GlassCoat, który chroni przed zarysowaniami i nadaje mu ciepłego aspektu. Ta niewielka urna przeznaczona jest jako pamiątka i może w sobie pomieścić symboliczną ilość prochów pupila.

  395,00 
 • Atlantide srebrna (3×8 cm)

  395,00 

  Atlantide srebrna (3×8 cm)

  Luksusowy relikwiarz w kształcie serca wykonany z ręcznie odlewanego metalu. Relikwiarz, w srebrnym kolorze, pokryty jest warstwą lakiery GlassCoat, który chroni przed zarysowaniami i nadaje mu ciepłego aspektu. Ta niewielka urna przeznaczona jest jako pamiątka i może w sobie pomieścić symboliczną ilość prochów pupila.

  395,00 
 • Kali (4×7 cm)

  245,00 

  Kali (4×7 cm)

  Ten niewielki relikwiarz w kształcie serca wykonany został z drewna. Po rozsunięciu części serduszka ukaże nam się zdjęcie naszego pupila. Pod zdjęciem, w niewielkim flakoniku, ukryć możemy symboliczne prochy naszego ukochanego towarzysza. Relikwiarz dostarczany jest w eleganckim pudełku.

  245,00 
 • Maskotka Osiołek (11×16 cm)

  55,00 

  Maskotka Osiołek (11×16 cm)

  Dzięki swojemu pełnemu łagodności pyszczkowi ten uroczy Osiołek Esthima może stać się dobrym i kojącym wspomnieniem naszego pupila. Szczególnie polecamy jako przytulankę dla dzieci, które doświadczyły rozstania z ukochanym zwierzakiem.

  55,00